Sponsorzy

Grupa Azoty

GŁÓWNY PARTNER

Grupa Azoty to jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie, działający w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw inżynieryjnych, a także produktów OXO i innych chemikaliów. 

Obecnie Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Grupa Azoty intensywnie poszukuje możliwości rozwoju nie tylko na rynku polskim, ale również poza granicami kraju.

Miasto Tarnów

PARTNER STRATEGICZNY

Kto choć raz zobaczył Tarnów, nie potrafi się oprzeć urokowi jego galicyjskiej atmosfery. To nie tylko wyjątkowa uroda Starego Miasta, w którym zachowały się uliczki w średniowiecznym planie, gotyckie i renesansowe budowle, fragmenty murów obronnych. To także szczególny duch, który odróżnia stare grody południa od reszty Polski. Średniowieczny układ starego Tarnowa zachował się do dzisiejszych czasów. Podstawą rozwoju Tarnowa był przebiegający przez miasto szlak handlowy prowadzący z Niemiec na Ruś, krzyżujący się ze szlakiem biegnącym z Węgier na wybrzeże Bałtyku. Nazwa miasta Tarnów według kronikarza Jana Długosza pochodzi od krzewów tarniny, gęsto niegdyś porastających pobliską górę św. Marcina, pośród których Spycymir, założyciel Tarnowa, wybudował swój zamek.

OFICJALNY PARTNER

Pole golfowe Royal Kraków Golf & Country Club to 43 ha malowniczych pagórkowatych terenów usytuowanych w Ochmanowie, 18 km na wschód od centrum Krakowa między Wieliczką a Niepołomicami. Mieszczące się tam 9-dołkowe pole golfowe Par 72 oprócz sportowych emocji oferuje również niezapomniane chwile relaksu i wypoczynku na łonie natury. John Brazell – angielski architekt pól golfowych i gracz „scratch” projektując pole golfowe RKG&CC pomyślał nie tylko o doświadczonych golfistach, ale również o początkujących miłośnikach tego eleganckiego sportu W Domu Klubowym przy kominku z filiżanką dobrej kawy mogą się Państwo podzielić z przyjaciółmi swoimi wrażeniami i golfowymi osiągnięciami. Bar, restauracja, sklep golfowy i szatnie dla graczy – wszystko to dla Państwa komfortu.

OFICJALNY PARTNER

KAEFER Polska to wiodący dostawca usług przemysłowych w Polsce. Świadczy usługi inżynieryjne i remontowe dla szeroko pojętego Przemysłu m.in.: Energetyki, Górnictwa, Przemysłu Morskiego i Budownictwa. KAEFER współpracuje zarówno obiekty przemysłowe, jak i z obiektami użyteczności publicznej. Specjalizuje się w usługach termoizolacyjnych, izolacjach akustycznych, zabezpieczeniu powierzchni, pasywnej ochronie przeciwpożarowej, fasadach przemysłowych, rusztowaniach, pracach mechanicznych i budowlanych. Wykonuje również audyty energetyczne i usługi termowizyjne.

TECHNICZNY PARTNER

CUNA to polska marka odzieżowa stworzona dla aktywnych. Produkty są w całości szyte w Polsce z najwyższą dbałością o jakość i detal. Zespół CUNA tworzą młodzi, ambitni, pełni pasji ludzie. Wciąż udoskonalają produkty, wprowadzając najnowsze technologie, w połączeniu z funkcjonalnością i sportowym designem.

MEDYCZNY PARTNER

Zespołu FIZJOTEAM, składa się z trzech osób, a ich gabinet znajduje się w Tarnowie przy ulicy Mościckiego 86. Większość zabiegów wykonują rękami, gdyż trzonem ich działalności jest terapia manualna. Wierzą, że ręce są pierwszym, podstawowym i najlepszym instrumentem oddziaływania na ludzkie ciało. Wystarczy zdać sobie sprawę, ile ukojenia może przynieść samo ich przyłożenie do ludzkiego ciała.

WSPIERAJĄCY PARTNER

Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness, która powstała w 2012 roku. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziła firmę do punktu, w którym jest teraz, a ich ambicje i konsekwencja w działaniu sprawiają, że pną się coraz wyżej i osiągają wszystko to, do czego wspólnymi siłami dążą. Wizją Xtreme Fitness jest, aby zbudować najlepszą społeczność fitness na świecie, natomiast misja to pomóc klubowiczom w osiąganiu swoich wymarzonych celów fitness.

WSPIERAJĄCY PARTNER

Restauracji U Młynarzy mieści się w historycznym dworku wybudowanym w 1859 roku, który był rodzinną sadybą Henryka Szancera. Działając na tak zacnych podwalinach historycznych, stara się zachować niezwykle tajemniczy i urokliwy charakter w restauracji. Ciepły, przyjazny i niezwykle rodzinny klimat restauracji tworzą przede wszystkim jej pracownicy. Są to osoby posiadające ogromną pasję i znajdujące w codziennych obowiązkach zwykłą radość. Potwierdzeniem tego, jest nieznikający z ich twarzy uśmiech, dzięki któremu każdy problem czy nieporozumienie rozwiązywane jest w mgnieniu oka. Razem z właścicielami tworzą ogromną młynarską rodzinę, która jest razem na dobre i złe.

Slide